0

Cariere

Angajam Consilieri Vanzari

Joburi disponibile

Cautam personal tanar, dinamic si responsabil pentru Magazinele Certificate LEGO din Bucuresti, Cluj-Napoca si Brasov.

CANDIDATUL IDEAL:

- are experienta in vanzari, reprezinta un avantaj experienta in vanzari in mall,

- este orientat catre client, are abilitati de comunicare foarte bune,

- este punctual, flexibil, se implica activ in promovarea produselor,

- are aspect personal ingrijit,

- are memorie vizuala buna si atentie distributiva in vederea acumularii cunostintelor intr-un timp cat mai scurt,

- are cunostinte medii in utilizarea calculatorului,

- este disponibil pentru program in schimburi de luni pana duminica,

- vorbeste limba engleza cel putin la nivel mediu,

- are minim diploma de bacalaureat.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Incaseaza banii sau alte forme de plata pentru vanzarea de produse, gestioneaza corect valorile incasate,

- Receptioneaza marfa,

- Aranjeaza marfa pe raft,

- Participa la efectuarea inventarelor periodice pentru stocurile de marfa,

- Asigura curatenia si ordinea in magazin,

- Participa la activitatile promotionale organizate in magazin,

- Cunoaste foarte bine produsele si ofera consultanta clientilor, solutioneaza reclamatii sau sesizari venite din partea clientilor.

Oferta:

- Salariu fix + bonusuri in functie de realizari,

- bonuri de masa,

- decontare abonament pentru transportul in comun.

Asteptam CV-ul tau pe adresa de mail: contact@brickdepot.ro .